C1-poikien otteluohjelma kaudella 2015-2016 / C1-pojkarnas matchprogram säsongen 2015-2016

Haastaja alkusarja / utmanargrundserien

Date Time Arena Home   Guest Score
03.10.2015 14:00 Myllypuro 5 FBC Raseborg MäNMKY  4-3 (2-1, 1-1, 1-1)
03.10.2015 17:00 Myllypuro 5 Blackbirds Valkoinen FBC Raseborg  8-5 (3-1, 1-2, 4-2)
18.10.2015 11:00 Tiger Sport 1 EIF FBC Raseborg  5-8
18.10.2015 14:00 Tiger Sport 1 FBC Raseborg SBS Sisu Red  6-5 
25.10.2015 11:00 Kauniaisten PH 1 FBC Raseborg VSS Green  1-8 (0-2, 0-3, 1-3)
25.10.2015 14:00 Kauniaisten PH 1 Tiikerit Warriors FBC Raseborg  3-5 (1-1, 2-2, 0-2)
07.11.2015 10:00 Påminne halli 1 GrIFK Black FBC Raseborg  2-8 (1-2, 0-3, 1-3)
07.11.2015 18:00 Påminne halli 1 FBC Raseborg Icehearts  4-7 (2-1, 2-2, 0-4

 

Haastajajatkosarja / utmanarfortsättningsserien

Date Time Arena Home   Guest Score
05.12.2015 11:00 Mäntsälän MT FBC Raseborg GrIFK Black  4-15
05.12.2015 14:00 Mäntsälän MT EIF FBC Raseborg 7-3 
19.12.2015 10:00 AC Ruskeasuo FBC Raseborg SBS Sisu Red 7-8 
19.12.2015 12:00 AC Ruskeasuo Blackbirds Valkoinen FBC Raseborg 2-3 
23.01.2016 11:00 Påminne halli 1 FBC Raseborg Tiikerit Warriors  
23.01.2016 13:00 Påminne halli 1 Icehearts FBC Raseborg  
14.02.2016 15:00 Esport Arena MäNMKY FBC Raseborg  
14.02.2016 17:00 Påminne halli 1 GrIFK Black FBC Raseborg  
05.03.2016 13:00 Campo Sportcenter SBS Sisu Red FBC Raseborg  
05.03.2016 15:00 Campo Sportcenter FBC Raseborg EIF  
13.03.2016 15:00 Tiger Sport Oy FBC Raseborg Blackbirds Valkoinen  
13.03.2016 17:00 Tiger Sport Oy Tiikerit Warriors FBC Raseborg  
09.04.2016 10:00 Påminne halli 1 FBC Raseborg Icehearts  
09.04.2016 17:00 Påminne halli 1 FBC Raseborg MäNMKY  

Storvreta Innebandycup 2015 (27.-29.12.2015)

27.12.2015 15:00 FBC Raseborg– KAIS Mora P00/01
27.12.2015 19:00 FBC Raseborg- Rotebro IS IBK
28.12.2015 09:00 BBK P00- FBC Raseborg

Harjoitusottelut / träningsmatcher

17.09.2015 17:00 FBC Raseborg– EIF (Påminne) 7-5
19.11.2015 16:30 FBC Raseborg- Fiskars (Påminne, peliaika 3x20min juokseva aika) 8-16 
25.11.2015 19:00 Kisla- FBC Raseborg (Masala) 7-2
01.12.2015 19:15 FBC Raseborg- Kisla (Sisu Arena) 6-5
10.12.2015 17:00 FBC Raseborg– EIF (Påminne) 4-10
16.12.2015 19:00 EIF- FBC Raseborg (Ekenäs bollhall) 6-5
21.12.2015 17:30 FBC Raseborg C1- FBC Raseborg D1 (Påminne, peliaika 4x15min juokseva aika) 15-8 (3-1, 2-2, 3-4, 7-1) 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vastaa