OTTELUOHJELMAT JA TULOKSET

2. divisioona | 2. divisioonakarsinnat | Teho Sport Suomen Cup | Harjoitusottelut

2. divisioona, Etelä-Suomi, lohko 1

PäivämääräTapahtumaAika/tuloksetPaikkaArtikkeli
2016-10-01 14:30:0001.10.2016 SBS Kings — M15 - 4Leppävaaran liikuntahalliYhteenveto
2016-10-07 19:00:0007.10.2016 M1 — Kirkkonummi Rangers0 - 7Påminne halliYhteenveto
2016-10-14 18:30:0014.10.2016 Lohjan Salibandy — M16 - 4Sporttikeskus TennariYhteenveto
2016-10-21 19:00:0021.10.2016 M1 — Tiikerit Akatemia5 - 7Påminne halliYhteenveto
2016-10-29 18:30:0029.10.2016 SB Vantaa — M18 - 4Myyrmäen urheilutaloYhteenveto
2016-11-04 19:00:0004.11.2016 M1 — FLOB5 - 5Påminne halliYhteenveto
2016-11-12 18:00:0012.11.2016 SBS MODO — M17 - 6Tiger Sport ArenaYhteenveto
2016-11-18 19:00:0018.11.2016 M1 — Jokerit SB6 - 4Påminne halliYhteenveto
2016-11-26 15:30:0026.11.2016 M-Team Vantaa — M16 - 5Arena Center RuskeasuoYhteenveto
2016-12-02 19:00:0002.12.2016 M1 — Itä-Helsingin Salibandy8 - 8Påminne halliYhteenveto
2016-12-10 15:30:0010.12.2016 Valtti Blues — M18 - 3Latokartanon liikuntahalliYhteenveto
2016-12-16 19:00:0016.12.2016 M1 — SBS Kings2 - 8Påminne halliYhteenveto
2017-01-15 18:30:0015.01.2017 Kirkkonummi Rangers — M14 - 6Kirkkonummen väestonsuojaYhteenveto
2017-01-20 19:00:0020.01.2017 M1 — Lohjan Salibandy5 - 3Påminne halliYhteenveto
2017-01-28 12:00:0028.01.2017 Tiikerit Akatemia — M15 - 15Tiger Sport ArenaYhteenveto
2017-02-03 19:00:0003.02.2017 M1 — SB Vantaa7 - 4Påminne halliYhteenveto
2017-02-11 17:00:0011.02.2017 FLOB — M13 - 2OtahalliYhteenveto
2017-02-17 19:00:0017.02.2017 M1 — SBS MODO3 - 5Påminne halliYhteenveto
2017-02-24 18:30:0024.02.2017 Jokerit SB — M14 - 10Campo SportcenterYhteenveto
2017-03-03 19:00:0003.03.2017 M1 — M-Team Vantaa5 - 6Påminne halliYhteenveto
2017-03-11 14:00:0011.03.2017 Itä-Helsingin Salibandy — M18 - 4Campo SportcenterYhteenveto
2017-03-19 17:00:0019.03.2017 M1 — Valtti Blues9 - 5Påminne halliYhteenveto
2017-03-31 19:00:3031.03.2017 M1 — Kauklahden Dynamo9 - 4Påminne halliYhteenveto
2017-04-02 14:00:1902.04.2017 Kauklahden Dynamo — M13 - 9THT-CenterYhteenveto

2. divisioonakarsinnat, Etelä-Suomi

Teho Sport Suomen Cup

3. kierros
PäivämääräTapahtumaAika/tuloksetPaikkaArtikkeli
2016-10-03 19:00:4803.10.2016 M1 — SBS Botnia8 - 4Påminne halliYhteenveto
4. kierros
PäivämääräTapahtumaAika/tuloksetPaikkaArtikkeli
2016-10-23 17:00:3223.10.2016 M1 — O2-Jkl4 - 15Påminne halliYhteenveto

Harjoitusottelut