OTTELUOHJELMAT JA TULOKSET

2. divisioona | Teho Sport Suomen Cup | Harjoitusottelut

2. divisioona, Etelä-Suomi, lohko 1

PäivämääräTapahtumaAika/tuloksetPaikkaArtikkeli
2017-09-29 19:00:4829.09.2017 M1 — Lohjan Salibandy2 - 4Påminne halliYhteenveto
2017-10-07 14:00:0007.10.2017 SBS Blues — M15 - 6Campo SportcenterYhteenveto
2017-10-15 17:00:0015.10.2017 M1 — AC HaKi 17:00:0017:00Påminne halliYhteenveto
2017-10-22 18:30:0022.10.2017 HIFK — M1 18:30:0018:30Campo SportcenterEsikatselu
2017-10-27 19:00:0027.10.2017 M1 — Jokerit 19:00:0019:00Påminne halliEsikatselu
2017-11-04 18:00:0004.11.2017 SBS MODO — M1 18:00:0018:00Tiger Sport ArenaEsikatselu
2017-11-10 19:00:0010.11.2017 M1 — VKTP 19:00:0019:00Påminne halliEsikatselu
2017-11-17 19:00:0017.11.2017 M1 — IHS 19:00:0019:00Påminne halliEsikatselu
2017-11-24 19:30:0024.11.2017 HYUS — M1 19:30:0019:30Arena Center MyllypuroEsikatselu
2017-12-02 18:30:0002.12.2017 Indians II — M1 18:30:0018:30Leppävaaran liikuntahalliEsikatselu
2017-12-08 19:00:0008.12.2017 M1 — Rangers 19:00:0019:00Påminne halliEsikatselu
2017-12-15 18:30:0015.12.2017 Lohjan Salibandy — M1 18:30:0018:30Sporttikeskus TennariEsikatselu
2018-01-12 19:00:0012.01.2018 M1 — SBS Blues 19:00:0019:00Påminne halliEsikatselu
2018-01-19 18:30:0019.01.2018 AC HaKi — M1 18:30:0018:30Campo SportcenterEsikatselu
2018-01-26 19:00:0026.01.2018 M1 — HIFK 19:00:0019:00Påminne halliEsikatselu
2018-02-04 14:00:0004.02.2018 Jokerit — M1 14:00:0014:00Campo SportcenterEsikatselu
2018-02-09 19:00:0009.02.2018 M1 — SBS MODO 19:00:0019:00Påminne halliEsikatselu
2018-02-17 18:30:0017.02.2018 VKTP — M1 18:30:0018:30Arena Center RuskeasuoEsikatselu
2018-02-24 16:00:0024.02.2018 IHS — M1 16:00:0016:00Latokartanon liikuntahalliEsikatselu
2018-03-02 19:00:0002.03.2018 M1 — HYUS 19:00:0019:00Påminne halliEsikatselu
2018-03-09 19:00:0009.03.2018 M1 — Indians II 19:00:0019:00Påminne halliEsikatselu
2018-03-18 19:00:0018.03.2018 Kirkkonummi Rangers — M1 19:00:0019:00Kirkkonummen väestonsuojaEsikatselu

Teho Sport Suomen Cup

2. kierros

3. kierros

4. kierros

PäivämääräTapahtumaAika/tuloksetPaikkaArtikkeli
2017-10-16 19:30:3816.10.2017 Blackbirds Edustus vs M1 19:30:3819:30Kurkelan kouluYhteenveto

Harjoitusottelut

Tallink Floorball Tournament 2017

PäivämääräTapahtumaAika/tuloksetPaikkaArtikkeli
2017-09-01 16:20:2201.09.2017 M1 — Sparta Team Automaailm7 - 1Õismäe sportmängudehallYhteenveto
2017-09-01 19:50:0601.09.2017 FK Kurši — M16 - 1Õismäe sportmängudehallYhteenveto
2017-09-02 13:30:5202.09.2017 M1 — FK Bauska5 - 1Õismäe sportmängudehallYhteenveto