kausikorttimainosMUSTA

M1 otteluohjelma julkaistu

Liiton miehet ovat tehneet hommia hiki hatussa ja nyt myös M1:n kakkosdivariotteluohjelma on varmistunut ja se on lisätty M1:n omille sivuille. Kausi avataan Påminnessa perjantaina 2.10.2015 varsinaisella kuntopuntarilla kun me kohdataan kestomenestyjä Tikkurilan Tiikerit. Tämän jälkeen ohjelma ei ainakaan tule helpommaksi sillä jo seuraavassa ottelussa kohdataan viime kaudella meidän tavoin Divarikarsintoihin yltänyt SB Vantaa. Otteluohjelma näet kokonaisuudessaan klikkaamalla lue lisää tai siirtymällä M1:n sivuille. 

Date Time Home   Away Arena
02.10.2015 19:00 FBC Raseborg Tiikerit Påminne halli, Raasepori
11.10.2015 18:30 SB Vantaa FBC Raseborg Myyrmäen UT, Vantaa
17.10.2015 17:00 FLOB FBC Raseborg Otahalli, Espoo
23.10.2015 19:00 FBC Raseborg Indians II Påminne halli, Raasepori
31.10.2015 16:00 SCH FBC Raseborg Martinhalli, Hyvinkää
08.11.2015 17:00 FBC Raseborg LoHi Påminne halli, Raasepori
15.11.2015 17:00 FBC Raseborg Rangers II Påminne halli, Raasepori
21.11.2015 15:30 Valtti FBC Raseborg Latokartanon LH 2, Helsinki
29.11.2015 17:00 FBC Raseborg SBS Kings Påminne halli, Raasepori
04.12.2015 19:00 FBC Raseborg KGB Agents Påminne halli, Raasepori
12.12.2015 14:00 Blackbirds FBC Raseborg Campo-Sport 4, Vantaa
19.12.2015 17:00 Tiikerit FBC Raseborg Tiger Sport 2, Vantaa
17.01.2016 17:00 FBC Raseborg SB Vantaa Påminne halli, Raasepori
24.01.2016 17:00 FBC Raseborg FLOB Påminne halli, Raasepori
31.01.2016 16:00 Indians II FBC Raseborg Leppävaaran LH, Espoo
07.02.2016 17:00 FBC Raseborg SCH Påminne halli, Raasepori
09.02.2016 19:00 LoHi FBC Raseborg Tennari, Lohja
17.02.2016 19:30 Rangers II FBC Raseborg Kirkkonummen VS
28.02.2016 17:00 FBC Raseborg Valtti Påminne halli, Raasepori
06.03.2016 18:30 SBS Kings FBC Raseborg Leppävaaran LH, Espoo
12.03.2016 18:30 KGB Agents FBC Raseborg Ruskeasuo 4, Helsinki
19.03.2016 17:30 FBC Raseborg Blackbirds Påminne halli, Raasepori
           
           
Divarin karsintojen runkopelipäivät:      
           
2.karsintakierros: la 26.3, la 2.4 sekä tarv. su 3.4.2016  
3.karsintakierros: la 10.4, su 11.4 sekä tarv. su 17.4.2016  

 

 

Vastaa

No Notify!