kausikorttimainosMUSTA

Otteluohjelma / Matchprogram 2015-2016

2.divisioona/ division 2

Date Time Home   Away Arena Score
02.10.2015 19:00 FBC Raseborg Tiikerit Påminne halli, Raasepori  7-5 (2-3, 1-1, 4-1)
11.10.2015 18:30 SB Vantaa FBC Raseborg Myyrmäen UT, Vantaa  6-3 (2-0, 1-1, 3-2)
17.10.2015 17:00 FLOB FBC Raseborg Otahalli, Espoo  5-9 (0-3, 4-3, 1-3
23.10.2015 19:00 FBC Raseborg Indians II Påminne halli, Raasepori  9-6 (3-1. 3-2. 3-3)
31.10.2015 16:00 SCH FBC Raseborg Martinhalli, Hyvinkää  10-4 (4-0, 2-1, 4-3)
08.11.2015 17:00 FBC Raseborg LoHi Påminne halli, Raasepori  7-2 (3-0, 2-0, 2-2)
15.11.2015 17:00 FBC Raseborg Rangers II Påminne halli, Raasepori  10-2 (4-0, 3-0, 3-2)
21.11.2015 15:30 Valtti FBC Raseborg Latokartanon LH 2, Helsinki  6-10 (4-3, 0-3, 2-4)
29.11.2015 17:00 FBC Raseborg SBS Kings Påminne halli, Raasepori  4-6 (2-1, 0-4, 2-1)
04.12.2015 19:00 FBC Raseborg KGB Agents Påminne halli, Raasepori  
12.12.2015 14:00 Blackbirds FBC Raseborg Campo-Sport 4, Vantaa  
19.12.2015 17:00 Tiikerit FBC Raseborg Tiger Sport 2, Vantaa  
17.01.2016 17:00 FBC Raseborg SB Vantaa Påminne halli, Raasepori  
24.01.2016 17:00 FBC Raseborg FLOB Påminne halli, Raasepori  
31.01.2016 16:00 Indians II FBC Raseborg Leppävaaran LH, Espoo  
07.02.2016 17:00 FBC Raseborg SCH Påminne halli, Raasepori  
09.02.2016 19:00 LoHi FBC Raseborg Tennari, Lohja  
17.02.2016 19:30 Rangers II FBC Raseborg Kirkkonummen VS  
28.02.2016 17:00 FBC Raseborg Valtti Påminne halli, Raasepori  
06.03.2016 18:30 SBS Kings FBC Raseborg Leppävaaran LH, Espoo  
12.03.2016 18:30 KGB Agents FBC Raseborg Ruskeasuo 4, Helsinki  
19.03.2016 17:30 FBC Raseborg Blackbirds Påminne halli, Raasepori  

 

Suomen cup/ finska cupen

2. kierros / 2:a omgången

19.09.2015 10:00 FBC Raseborg– FLOB II 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)
19.09.2015 13:30 FBC Raseborg– IHS 7-2 (2-2, 2-0, 3-0)

Knights jatkoon seuraavalle kierrokselle.

3. kierros / 3:e omgången 

06.10.2015 19:00 FBC Raseborg– GrIFK (div 3) 8-2 (1-1, 3-0, 4-1)

Knights jatkoon seuraavalle kierrokselle.

4. kierros / 4:e omgången 

20.10.2015 19:00 FBC Raseborg– ÅIF (div 1) 3-5 (1-1, 0-2, 2-2)

ÅIF jatkoon seuraavalle kierrokselle. Knightsin taival Suomen Cupissa päättyy.

Harjoitusottelut/ träningsmatcher

27.08.2015 19:30 FBC Raseborg– Erä Akatemia (Påminne) 4-6
01.09.2015 20:00 Jokerit- FBC Raseborg (Campo Sportcenter, Vantaa) 6-6
12.09.2015 14:00 Tapanilan turnaus: FBC Raseborg– ÅIF (Mosahalli, Helsinki) 1-6
12.09.2015 19:15 Tapanilan turnaus: FBC Raseborg– Erä Akatemia (Mosahalli, Helsinki) 2-10
13.09.2015 11:40 Tapanilan turnaus: FBC Raseborg– Erä A-juniorit (Mosahalli, Helsinki) 5-11
13.09.2015 14:55 Tapanilan turnaus: FBC Raseborg– Loviisa Tor (Mosahalli, Helsinki) 5-9
24.09.2015 19:30 FBC Raseborg– Rangers (Påminne) PERUTTU

Vastaa

No Notify!